Pijany 51-latek zostawił garnek na gazie i zasnął

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Pijany 51-latek zostawił garnek na gazie i zasnął,

w którym piszą, że "51-letni mieszkaniec Zdzieszowic został ukarany mandatem karnym za sprowadzenie niebezpieczeństwa poĹźaru, po tym, jak nietrzeĹşwy zasnął w swoim mieszkaniu, pozostawiając na palniku kuchenki gazowej go (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.